Gemeentebestuur

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Burgemeester en Wethouders

Bekijk pagina
Leden van Burgemeester en Wethouders
  1. Magda Jansen-van Harten Burgemeester
    Foto van Magda Jansen-van Harten
  2. Daphne Boeve-de Kruif Wethouder
    Foto van Daphne Boeve-de Kruif
  3. Moniek van de Graaf Wethouder
    Foto van Moniek van de Graaf
  4. Henk-Jan Molenaar Wethouder
    Foto van Henk-Jan Molenaar
  5. Duncan Ruseler Directeur/secretaris
    Foto van Duncan Ruseler

Presidium

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Magda Jansen-van Harten Burgemeester
    Foto van Magda Jansen-van Harten
  2. Bert Bosman Fractievoorzitter
    Foto van Bert Bosman
  3. Michel Hardeman Fractievoorzitter
    Foto van Michel Hardeman
  4. Gerben Heldoorn Fractievoorzitter
    Foto van Gerben Heldoorn
  5. Peter van Schaik Fractievoorzitter
    Foto van Peter van Schaik
  6. Jhony Stalman Fractievoorzitter
    Foto van Jhony Stalman
  7. Henk van de Wetering Fractievoorzitter
    Foto van Henk van de Wetering
  8. Sandra Lenderink Griffier vanaf 01-05-2023
    Foto van Sandra Lenderink
  9. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker
    Foto van Janneke Vos-Arwert

MT

Leden van MT
  1. Duncan Ruseler Directeur/secretaris
    Foto van Duncan Ruseler
  2. Aart van de Bovenkamp Lid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Sandra Lenderink Griffier vanaf 01-05-2023
    Foto van Sandra Lenderink
  2. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker vanaf 01-07-2023
    Foto van Janneke Vos-Arwert

Gemeenteraad

15 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Henk van de Wetering Fractievoorzitter
    Foto van Henk van de Wetering
  2. Jan Bessembinders Raadslid
    Foto van Jan Bessembinders
  3. Irene Blok-Houtsma Raadslid vanaf 21-09-2023
    Foto van Irene Blok-Houtsma
  4. Bert Bosman Raadslid
    Foto van Bert Bosman
  5. Michel Hardeman Raadslid
    Foto van Michel Hardeman
  6. Gerben Heldoorn Raadslid
    Foto van Gerben Heldoorn
  7. Vincent Holleman Raadslid
    Foto van Vincent Holleman
  8. Björn de Jong Raadslid
    Foto van Björn de Jong
  9. Peter van Schaik Raadslid
    Foto van Peter van Schaik
  10. Jhony Stalman Raadslid
    Foto van Jhony Stalman
  11. Henry van Veldhuizen Raadslid
    Foto van Henry van Veldhuizen
  12. Johanan de Vogel Raadslid
    Foto van Johanan de Vogel
  13. Jikke Wams Raadslid
    Foto van Jikke Wams
  14. Jaap Westenberg Raadslid
    Foto van Jaap Westenberg
  15. Gerald van der Linden Raadslid
    Foto van Gerald van der Linden

Commissies

Raadscommissie

Bekijk pagina
Leden van Raadscommissie
  1. Magda Jansen-van Harten Burgemeester
    Foto van Magda Jansen-van Harten
  2. Daphne Boeve-de Kruif Wethouder
    Foto van Daphne Boeve-de Kruif
  3. Jan Bessembinders Commissielid
    Foto van Jan Bessembinders
  4. Irene Blok-Houtsma Commissielid vanaf 21-09-2023
    Foto van Irene Blok-Houtsma
  5. Bert Bosman Commissielid
    Foto van Bert Bosman
  6. Moniek van de Graaf Commissielid
    Foto van Moniek van de Graaf
  7. Michel Hardeman Commissielid
    Foto van Michel Hardeman
  8. Gerben Heldoorn Commissielid
    Foto van Gerben Heldoorn
  9. Vincent Holleman Commissielid
    Foto van Vincent Holleman
  10. Björn de Jong Commissielid
    Foto van Björn de Jong
  11. Henk-Jan Molenaar Commissielid
    Foto van Henk-Jan Molenaar
  12. Peter van Schaik Commissielid
    Foto van Peter van Schaik
  13. Jhony Stalman Commissielid
    Foto van Jhony Stalman
  14. Henry van Veldhuizen Commissielid
    Foto van Henry van Veldhuizen
  15. Johanan de Vogel Commissielid
    Foto van Johanan de Vogel
  16. Jikke Wams Commissielid
    Foto van Jikke Wams
  17. Jaap Westenberg Commissielid
    Foto van Jaap Westenberg
  18. Henk van de Wetering Commissielid
    Foto van Henk van de Wetering
  19. Gerald van der Linden Commissielid
    Foto van Gerald van der Linden
  20. Janneke Beumer-Dorst Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Janneke Beumer-Dorst
  21. André Lokhorst Plaatsvervangend commissielid
    Foto van André Lokhorst
  22. Martin Nauta Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Martin Nauta
  23. Wilma Opstelten Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Wilma Opstelten
  24. Sierd Smit Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Sierd Smit
  25. Frank Voets Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Frank Voets
  26. Louise Wijnberg-van Bentum Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Louise Wijnberg-van Bentum
  27. Teanne de Witte - Breure Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Teanne de Witte - Breure
  28. Sandra Lenderink Griffier vanaf 01-05-2023
    Foto van Sandra Lenderink
  29. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker
    Foto van Janneke Vos-Arwert

Fracties

Staatkundig Gereformeerde Partij

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Staatkundig Gereformeerde Partij
  1. Gerben Heldoorn Fractievoorzitter
    Foto van Gerben Heldoorn
  2. Vincent Holleman Raadslid
    Foto van Vincent Holleman
  3. Henry van Veldhuizen Raadslid
    Foto van Henry van Veldhuizen
  4. Johanan de Vogel Raadslid
    Foto van Johanan de Vogel

GemeenteBelangen Woudenberg

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van GemeenteBelangen Woudenberg
  1. Peter van Schaik Fractievoorzitter
    Foto van Peter van Schaik
  2. Irene Blok-Houtsma Raadslid vanaf 21-09-2023
    Foto van Irene Blok-Houtsma
  3. Björn de Jong Raadslid
    Foto van Björn de Jong
  4. Jaap Westenberg Raadslid
    Foto van Jaap Westenberg
  5. Wilma Opstelten Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Wilma Opstelten

Christen Democratisch Appèl

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Christen Democratisch Appèl
  1. Michel Hardeman Fractievoorzitter
    Foto van Michel Hardeman
  2. Jan Bessembinders Raadslid
    Foto van Jan Bessembinders
  3. Janneke Beumer-Dorst Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Janneke Beumer-Dorst
  4. Louise Wijnberg-van Bentum Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Louise Wijnberg-van Bentum

PvdA-GroenLinks

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA-GroenLinks
  1. Henk van de Wetering Fractievoorzitter
    Foto van Henk van de Wetering
  2. Jikke Wams Raadslid
    Foto van Jikke Wams
  3. Sierd Smit Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Sierd Smit

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
  1. Jhony Stalman Fractievoorzitter
    Foto van Jhony Stalman
  2. Martin Nauta Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Martin Nauta
  3. Frank Voets Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Frank Voets

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Bert Bosman Fractievoorzitter
    Foto van Bert Bosman
  2. Gerald van der Linden Raadslid
    Foto van Gerald van der Linden
  3. André Lokhorst Plaatsvervangend commissielid
    Foto van André Lokhorst
  4. Teanne de Witte - Breure Plaatsvervangend commissielid
    Foto van Teanne de Witte - Breure
Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens