Gemeentebestuur

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Burgemeester en Wethouders

Bekijk pagina
Leden van Burgemeester en Wethouders
  1. Magda Jansen-van Harten Burgemeester
  2. Anne Kuik Wethouder vanaf 14-05-2024 tot 25-08-2024
  3. Henk-Jan Molenaar Wethouder
  4. Duncan Ruseler Directeur/secretaris

Presidium

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Magda Jansen-van Harten Burgemeester
  2. Bert Bosman Fractievoorzitter
  3. Michel Hardeman Fractievoorzitter
  4. Gerben Heldoorn Fractievoorzitter
  5. Peter van Schaik Fractievoorzitter
  6. Jhony Stalman Fractievoorzitter
  7. Henk van de Wetering Fractievoorzitter
  8. Sandra Lenderink Griffier
  9. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker / plaatsvervangend griffier

MT

Leden van MT
  1. Duncan Ruseler Directeur/secretaris
  2. Aart van de Bovenkamp Lid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Sandra Lenderink Griffier
  2. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker / plaatsvervangend griffier

Gemeenteraad

15 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Bert Bosman Fractievoorzitter
  2. Michel Hardeman Fractievoorzitter
  3. Gerben Heldoorn Fractievoorzitter
  4. Peter van Schaik Fractievoorzitter
  5. Jhony Stalman Fractievoorzitter
  6. Henk van de Wetering Fractievoorzitter
  7. Jan Bessembinders Raadslid
  8. Irene Blok-Houtsma Raadslid
  9. Vincent Holleman Raadslid
  10. Björn de Jong Raadslid
  11. Henry van Veldhuizen Raadslid
  12. Johanan de Vogel Raadslid
  13. Jikke Wams Raadslid
  14. Jaap Westenberg Raadslid
  15. Gerald van der Linden Raadslid
  16. Sandra Lenderink Griffier
  17. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker / plaatsvervangend griffier

Commissies

Raadscommissie

Bekijk pagina
Leden van Raadscommissie
  1. Magda Jansen-van Harten Burgemeester
  2. Daphne Boeve-de Kruif Wethouder
  3. Moniek van de Graaf Wethouder
  4. Anne Kuik Wethouder vanaf 13-05-2024 tot 25-08-2024
  5. Henk-Jan Molenaar Wethouder
  6. Jan Bessembinders Commissielid
  7. Irene Blok-Houtsma Commissielid
  8. Bert Bosman Commissielid
  9. Michel Hardeman Commissielid
  10. Gerben Heldoorn Commissielid
  11. Vincent Holleman Commissielid
  12. Björn de Jong Commissielid
  13. Peter van Schaik Commissielid
  14. Jhony Stalman Commissielid
  15. Henry van Veldhuizen Commissielid
  16. Johanan de Vogel Commissielid
  17. Jikke Wams Commissielid
  18. Jaap Westenberg Commissielid
  19. Henk van de Wetering Commissielid
  20. Gerald van der Linden Commissielid
  21. Janneke Beumer-Dorst Plaatsvervangend commissielid
  22. André Lokhorst Plaatsvervangend commissielid
  23. Martin Nauta Plaatsvervangend commissielid
  24. Wilma Opstelten Plaatsvervangend commissielid
  25. Britt Radstaake Plaatsvervangend commissielid
  26. Sierd Smit Plaatsvervangend commissielid
  27. Wouter Smit Plaatsvervangend commissielid
  28. Frank Voets Plaatsvervangend commissielid
  29. Louise Wijnberg-van Bentum Plaatsvervangend commissielid
  30. Teanne de Witte - Breure Plaatsvervangend commissielid
  31. Sandra Lenderink Griffier
  32. Janneke Vos-Arwert Griffiemedewerker / plaatsvervangend griffier

Fracties

Staatkundig Gereformeerde Partij

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Staatkundig Gereformeerde Partij
  1. Gerben Heldoorn Fractievoorzitter
  2. Vincent Holleman Raadslid
  3. Henry van Veldhuizen Raadslid
  4. Johanan de Vogel Raadslid

GemeenteBelangen Woudenberg

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van GemeenteBelangen Woudenberg
  1. Peter van Schaik Fractievoorzitter
  2. Irene Blok-Houtsma Raadslid
  3. Björn de Jong Raadslid
  4. Jaap Westenberg Raadslid
  5. Wilma Opstelten Plaatsvervangend commissielid
  6. Britt Radstaake Plaatsvervangend commissielid

Christen Democratisch Appèl

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Christen Democratisch Appèl
  1. Michel Hardeman Fractievoorzitter
  2. Jan Bessembinders Raadslid
  3. Janneke Beumer-Dorst Plaatsvervangend commissielid
  4. Louise Wijnberg-van Bentum Plaatsvervangend commissielid

PvdA-GroenLinks

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA-GroenLinks
  1. Henk van de Wetering Fractievoorzitter
  2. Jikke Wams Raadslid
  3. Sierd Smit Plaatsvervangend commissielid
  4. Wouter Smit Plaatsvervangend commissielid

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
  1. Jhony Stalman Fractievoorzitter
  2. Martin Nauta Plaatsvervangend commissielid
  3. Frank Voets Plaatsvervangend commissielid

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Bert Bosman Fractievoorzitter
  2. Gerald van der Linden Raadslid
  3. André Lokhorst Plaatsvervangend commissielid
  4. Teanne de Witte - Breure Plaatsvervangend commissielid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens